#

Tradiční karate je bojové umění, které ve formách (kata) ani aplikaci (kumite) nezávisí na svalové síle ani hrubé síle . Je to umění vynechání svalové síly a získání mistrovství ve formě či principech. Pouze tak můžeme během toho, kdy něco vykonáváme, zapomenout na formu a oprostit se od formy bez znásilňování principů. Navíc musíme zapomenout na sebe sama, abychom splynuli s protivníkem. Musíme ...

Nábor karate - chci začít cvičit #

TÓSHIDÓ KARATE
Trenéři:

Radek Pavlis 3.dan -2.trenérská třída

Jitka Miklínová 2.Kyu  - 4. trenérská třída

Oddíl Tóshidó karate Valtice byl založen v roce 1998. Od svého založení se věnujeme výuce tradičního karate, které v součastné podobě pochází od senseie Hidetaky Nishiyamy. Je členem České asociace tradičního karate. Podílí se na činnosti ČATK, účastní se závodů, seminářů i školení. Trenér Radek Pavlis složil zkoušku na 3.dan u senseie Avi Rokah. To je nejznámější a nejlepší žák senseie Hidetaky Nishiyamy. Trenér a závodníci oddílu se pravidelně účastní všech soutěžích pořádaných ČATK. Trenér oddílu je několikanásobný mistr republiky, vítěz národních i mezinárodních turnajů a účastník MS v Litvě a ME v Itálii.Stejně tak závodníci oddílu jsou medailisti národních i mezinárodních závodů.